Naomi-Marie Spörk je osvojila 5. mjesto na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika
Autor: Darko Tufekčić, 10. 4. 2017.

„Čovjek toliko vrijedi, koliko jezika govori“, nit je vodilja uspješnih učenika koji ovih dana borave u Međimurskoj županiji, u okviru državnog natjecanja u znanju njemačkog i engleskog jezika.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje u velikoj dvorani hotela Golfer, LifeClass Termi Sveti Martin, nazočne su pozdravili i izrazili im dobrodošlicu u Međimurje župan Međimurske županije Matija Posavec, državni tajnik u Ministarstvu znanosti i obrazovanja RH Hrvoje Šlezak, gradonačelnik Grada Mursko Središće Dražen Srpak, načelnik Općine Sveti Martin Franjo Makovec, te ravnatelji Osnovne škole Sveti Martin na Muri Tomislav Paljak i Osnovne škole Mursko Središće Elvis Šarić, kao domaćini.

Učenica 8a razreda naše škole, Naomi-Marie Spörk je sudjelovala na natjecanju, te je osvojila fenomenalno 5. mjesto.

Čestitamo našoj Naomi i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljnjem obrazovanju.

Autor: Darko Tufekčić, 10. 4. 2017.

Čestitamo našoj Naomi i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljnjem obrazovanju.