7. travnja: Područna škola Lužac
Autor: Darko Tufekčić, 7. 4. 2016.

U školskoj godini 2015./2016. prvi i drugi razred PŠ Lužac broji sedam učenika.

Učenici prvog razreda su Tadija Ivić i Dominik Pavlić, a učenici drugog razreda Luka Lukčević, David Lukčević, Marija Mišević, Ivana Nikolić, Ana Angela Rajnović s učiteljicom Melitom Bušić.

Kao i svake školske godine učeći o proljeću, iskoristili smo blizinu naše prelijepe šume Adice i postali mali istraživači, proučavajući biljke i životinje u proljeće iz svoje neposredne blizine. Podijeljeni u skupine, prikupljali smo biljke, mirisali, osluškivali zvukove, uočavali životinje , crtali i na taj način poželjeli proljeću dobrodošlicu!

Mi smo učenici KO 3.i 4.razreda PŠ Lužac

Marijana Rupčić

Dušan Bijelić

Dominik Bukor

Denis Lampert

Nicole Mišević

i naša učiteljica Slavica Škrobo-Siladi.

Zovemo se još i eklozi sa Lušca. Obožavamo prirodu a naša malena EKO-grupa na Lušcu vrijedno radi tijekom cijele školske godine. Uredili smo okoliš škole i u njemu uživamo.

Obiđite nas i uvjerite se u to.

Od nastavnih predmeta volimo sve a likovni najviše!!!

„Obožavamo raditi sa glinom zato što je poučno i zabavno i budi kreativnost u meni.“ - Marijana Rupčić 3.r.

„Volim sve predmete ali likovni mi je najdraži jer uvijek radimo nešto novo, zanimljivo i kreativno.“ – Nicole Mišević 4.r.

„Obožavamo Trim stazu u Adici i nastavu TZK. Volim učiti u prirodi jer je ugođaj i rad zabavniji. Park šima Adica naše je omiljeno radno mjesto.“ – Dušan Bijelić 4.r.

„ Priroda i društvo najdraži mi je predmet. Puno se uči i sve nauči u njoj. Pokusi su mi najdraži!!! – Dominik Bukor 4.r.

„Meni su predmeti postali zabavni uz moga Mentora Duleta. Matematika mi je postala vrlo zabavna.

Obožavam svoj razred!“ – Denis Lampert 4.r.

7. travnja: Područna škola Lužac
Autor: Darko Tufekčić, 7. 4. 2016.

U školskoj godini 2015./2016. prvi i drugi razred PŠ Lužac broji sedam učenika.

Mi smo učenici KO 3.i 4.razreda PŠ Lužac

Marijana Rupčić

Dušan Bijelić

Dominik Bukor

Denis Lampert

Nicole Mišević

i naša učiteljica Slavica Škrobo-Siladi.

Obiđite nas i uvjerite se u to.

Od nastavnih predmeta volimo sve a likovni najviše!!!

Obožavam svoj razred!“ – Denis Lampert 4.r.