« Listopad 2024 »

O B A V I J E S T o testiranju kandidatima koji udovoljavaju uvjetima natječaja za radno mjesto učitelja matematike
Autor: Darko Tufekčić, 15. 4. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA TADIJANOVIĆA

204. VUKOVARSKE BRIGADE 24A

32 000 Vukovar

KLASA: 112-07/19-01/1

URBROJ: 2188-81-19-08

Vukovar, 15.04.2019.

Povjerenstvo za provedbu natječaja za radno mjesto tajnika Škole dana 15.04.2019. godine donosi

O B A V I J E S T

o testiranju kandidatima koji udovoljavaju uvjetima

natječaja za radno mjesto učitelja matematike

Naziv radnog mjesta: učitelj matematike, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od dva (2) mjeseca.

Javni natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Škole 04.04.2019.. godine, a prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta kandidati su mogli dostaviti u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja, odnosno do 11.04.2019. godine.

Kandidati koji su podnijeli potpune i pravodobne prijave, odnosno udovoljavaju uvjetima natječaja su:

Redni broj

Prezime, Ime

Prebivalište

Stručna sprema / zvanje

1.

Ivona Matinac

Županja

Magistra matematike

2.

Katarina Valentić

Vinkovci

3.

Marina Lukaš

Vukovar

Magistra edukacije matematike i informatike

Kandidati se obavještavaju da će se testiranje provesti u prostorijama Osnovne škole Dragutina Tadijanovića, 204. vukovarske brigade 24a, 32000 Vukovar, u srijedu 17.travnja 2019. godine, s početkom u 8,00 sati.

Prvi dio testiranja sastojat će se od pisanja pripreme iz nastavnog predmeta matematika.

Drugi dio testiranja sastoji se od razgovora sa Povjerenstvom.

Nakon usmenog djela testiranja ravnateljica će  predložiti Školskom odboru kandidata s najbolje ostvarenim ukupnim uspjehom na testiranju za dobivanje prethodne suglasnosti za zasnivanje radnog odnosa uz probni rad od dva (2) mjeseca.

Smatra se da je kandidat koji nije pristupio testiranju ili dijelu testiranja po pozivu, povukao prijavu na javni natječaj za radno mjesto učitelja matematike.

Svaki kandidat koji pristupi testiranju dužan je sa sobom ponijeti identifikacijsku ispravu (osobna iskaznica, putovnica ili vozačka dozvola). Ukoliko kandidat ne bude mogao dokazati identitet neće moći pristupiti testiranju.

Predsjednik Povjerenstva

Lidija Miletić, prof.

DOSTAVITI:

1. Članovima Povjerenstva – svima
  2. Oglasna ploča, zbornica
  3. Mrežna stranica Škole
  4. Pismohrana

Autor: Darko Tufekčić, 15. 4. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA TADIJANOVIĆA

Marina Lukaš

Vukovar

Magistra edukacije matematike i informatike

Drugi dio testiranja sastoji se od razgovora sa Povjerenstvom.

Predsjednik Povjerenstva

Lidija Miletić, prof.